01 / 0
Uygar Peyzaj

Uygar Peyzaj

Şirket Profilimiz

2015 yılında uygar inşaat olarak yola çıkan, üst yapı işleriyle faliyete başlamış olup sonrasında alt yapı, peyzaj, tadilat, tamirat, ve inşaat taahhüt ve turizm, otomotiv kiralama ile ilgili diğer alanlarda faaliyetlerini ve projelerini sürdürmüş insan odaklı çalışmalarına giderek hız vermiş 1 yıllık tecrübesiyle hizmet verdiği tüm alanlarda öncü bir kuruluş olmayı hedeflemiştir.
 
Türkiye’nin gelişimi, imarı ve avrupa birliği ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan inşaat sektörünün, iş süreçlerinde etkinliğinin arttırılması, yeniden yapılanma ve yaşanabilir alanların kullanımını artırmak için kapsamlı yapıtlar sunan Uygar Peyzaj;
 
Güvenirlik
 
Yüksek sorumluluk duygusu
 
Deneyim
 
Kalite bilinci
 
Sürekli gelişim inancı
 
Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.
 
Sektörel çözüm yaklaşımı değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün.
 
Farklı alanlarda faaliyet gösteren müşterilerimize, inşaat sektörünün her alanında çözümler sunabilmek için Uygar Peyzaj organizasyonunu sektörel yapılanma üzerine kurulmuştur. Anahtar teslimi yapı çözümleri sunan Uygar Peyzaj, farklı sektörlerdeki müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

Misyon

UYGAR İNŞAAT Grubu, uluslararası kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerine katma değer yaratmayı ve çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi amaçlar. Dolayısıyla, ülkesi, müşterileri, ortakları, tedarikçileri için güvenilir ve saygın olmak, temel hedefleri arasında yer alır.

Vizyon

Sektöründe en iyisi olmak, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyelini paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek, insan kaynakları sermayesini en yukarılara çıkarmak, şeffaflık, üstün iş ahlâkı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak.

Kalite Politikamız

Araçlarımız

Ä°letiÅŸim Bilgilerimiz

Adres
Merkez Mah. Erenler Cd. Kuşçu Sk. No:2-4/1 Çekmeköy/İstanbul
Telefon
+90 2166425205
Mesaj Gönderildi.
Hata OluÅŸtu.
© Uygar Peyzaj 2017. Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım : WebStudio